Jako Twój Doradca Chustowy

Wprowadzę Cię w świat chust, nosideł miękkich, rodzicielstwa bliskości. Nazywam się Danuta Ficek - jestem spełnioną kobietą, mamą, żoną. Pasję uczyniłam swoją pracą.

Każdy rodzic wie, jak bardzo zmienia się codzienność, gdy na świecie pojawia się dziecko. Każdy rodzic wie, że obowiązki domowe wyglądają wtedy inaczej, bo dni trzeba podzielić na opiekę nad maluszkiem, wygospodarowaniem czasu dla siebie i na obowiązki. Niewiadomo w co ręce włożyć! Pomocna w takich przypadkach będzie na pewno chusta - cudowne narzędzie, którego zawiązanie zajmuje chwile. Niestety nie każdy rodzic dostając maluszka, dostaje wiedzę jak ją zawiązać. Wtedy na pomoc mogę przyjść ja. Jeżeli chesz aby Twoje ręce były wolne, jeżeli chcesz nauczyć się wiązań, które sprawią że domowe życie będzie odrobinę łatwiejesze - skontaktuj się ze mną. Wybierz ofertę, która najbardziej Ci odpowada. Na konslutacjach dowiesz się jaką chustę wybrać, jak wiązać i jak nosić. A żeby ułatwić podjęcie decyzji, czy chustonoszenie jest dla Ciebie - chustę wypożyczę na czas nauki. Niczego się nie obawiaj! Pierwsze wiązania wykonasz na specjalnej lali, a gdy tylko się oswoisz z chustą przejdziemy do wiązania na maluszku.

Zapraszam również po wcześniejszym umówieniu do Tychów do lokalu „Inny Czas” na Aleja Bielska 135c/26 (Osiedle 4 Pory Roku) gdzie można przymierzyć, wypożyczyć jak również zakupić chusty, nosidła oraz dodatki okołochustowe.Images

Konsultacje indywidualne - odbywają się w dowolnym miejscu i terminie wybranym przez Ciebie. Cena konsultacji indywidualnych wyceniana jest również na podstawie tego, gdzie mam dojechać - dlatego możemy się spotkać u Ciebie w domu, w domu przyjaciółki, czy w każdym innym miejscu przyjaznym do nauki chustonoszenia. Na konsultacjach indywidualnych uczę jednego lub dwóch wiązań. Czas trwania to 2,5 godziny.Images


Warsztaty grupowe - grupy 3 - 4 osobowe i tak jak w przypadku konsultacji indywidualnych, ustalamy dogodny dla Ciebie termin i miejsce. Podana przeze mnie cena będzie zawierać dojazd do klienta. Na warsztatach uczę jednego lub dwóch wiązań.
Images


Spotkania informacyjne / Pogadanki - ta oferta skierowana jest do szkół rodzenia, klubów, kawiarni z kącikiem dla dzieci czy bibliotek. Na spotkaniach staram się wprowadzić i przybliżyć świat chust, rodzicielstwa bliskości oraz prawidłowej pielęgnacji maluszków.

Images


Spotkania dla rodziców z małymi dziećmi - spotkania skierowane są do rodziców zainteresowanych chustonoszeniem, rodzicielstwem bliskości, pieluchowaniem wielorazowym oraz techniką karmienia BLW. W głównej mierze skupiają się one na rozmowie i wsparciu rodziców przy podejmowaniu decyzji w wyżej wymienionych tematach.
WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE I MALEŃSTWA

MOJA OFERTA