JAK NOSIĆ

Zachustowany Zakątek to miejsce gdzie można spokojnie odetchnąć i przekonać się, że wolne ręce przy dzieciach nie są czymś niesamowitym.

Jako doradca chustowy pomagam rodzicom na początku ich drogi z chustą. Proponuję spotkania indywidualne, grupowe, spotkania w klubach czy szkołach rodzenia. Na spotkaniu nauczę Cię jaki zbawienny wpływ ma chusta na Ciebie, Twoje dziecko oraz rodzicielski świat.

Na spotkaniach uczę jak bezpiecznie zawiązać Kruszka w chuście. Dowiesz się dlaczego warto zacząć przygodę z chustą, od kiedy ją zacząć i jak długo nosić maleństwo.

Images

Images

Images

Images

Oprócz praktyki zapoznasz się z teorią tj. jak rozwija się kręgosłup i układ ruchu w pierwszym roku życia dziecka i jaki ma to związek z noszeniem. Pomogę Ci w wyborze chusty, w doborze wiązania oraz rozwieje wszystkie wątpliwości związane z tematem chustonoszenia.

W wypożyczalni znajdziesz nosidła ergonomiczne, nosidła górskie, chusty, ubrania dla dwojga czy słuchawki wygłuszające na imprezy okolicznościowe ( np. wesela, koncerty etc.).

WYBIERZ COŚ DLA SIEBIE I MALEŃSTWA

MOJA OFERTA